CSS

ATO PL Archiwalna strona polskiej sekcji
Amiga Translators' Organization.

Strona ta została udostępniona jedynie
w celach informacyjnych. Polska sekcja
zakończyła działalność 31 grudnia 2015 roku.
Aktualności | O ATO | Członkowie | Projekty | Tłumaczenie | Przyłącz się | Pliki

Co musisz zrobić, aby Twój program został przetłumaczony

Poniżej znajdziesz wyjaśnienie co musisz zrobić, jeśli chcesz abyśmy przetłumaczyli Twój program. Jest to najprostsze z możliwych rozwiązań.

Prześlij informacje na temat programu, oraz jego archiwum (lub adres skąd można go pobrać) do jednego z administratorów. Po otrzymaniu informacji, zorganizujemy proces tłumaczenia. Znajdziemy koordynatora i oczywiście tłumaczy i korektorów. Kilka dni później powinieneś otrzymać informację jakie tłumaczenia mogą zostać wykonane i kto jest koordynatorem projektu, a później otrzymasz pliki lokalizacji. Wszystko powinno być łatwe.

Aby jednak wszystko przebiegało sprawnie, spróbuj trzymać się następujących zasad:

Warunki

Poniżej są wypisane warunki zlecania ATO wykonania tłumaczeń. Nie mieliśmy okazji dać ich do przeczytania prawnikowi, ale mamy nadzieję, iż nie będziesz próbował wykorzystać ich przeciwko nam w jakiejkolwiek formie. Zostały stworzone w celu określenia relacji pomiędzy ATO, jego członkami oraz programistami najlepiej jak to możliwe. Jeśli któryś z punktów jest niezgodny z prawem obowiązującym w kraju programisty, lub tłumacza/korektora, nie wpływa to na pozostałe punkty.

Mamy nadzieję iż znalazłeś wyjaśnienia powyżej. Jeśli nie, skontaktuj się z nami...

I pamiętaj...

Czekamy aby przetłumaczyć Twój program!


Copyright © ATO PL 1998-2015. Wszystkie prawa zastrzeżone.