ATO PL

Archiwalna strona polskiej sekcji
Amiga Translators' Organization.

Strona ta została udostępniona jedynie
w celach informacyjnych. Polska sekcja
zakończyła działalność 31 grudnia 2015 roku.

Co musisz zrobić, aby Twój program został przetłumaczony

Poniżej znajdziesz wyjaśnienie co musisz zrobić, jeśli chcesz abyśmy przetłumaczyli Twój program. Jest to najprostsze z możliwych rozwiązań.

Prześlij informacje na temat programu, oraz jego archiwum (lub adres skąd można go pobrać) do jednego z administratorów. Po otrzymaniu informacji, zorganizujemy proces tłumaczenia. Znajdziemy koordynatora i oczywiście tłumaczy i korektorów. Kilka dni później powinieneś otrzymać informację jakie tłumaczenia mogą zostać wykonane i kto jest koordynatorem projektu, a później otrzymasz pliki lokalizacji. Wszystko powinno być łatwe.

Aby jednak wszystko przebiegało sprawnie, spróbuj trzymać się następujących zasad:

Warunki

Poniżej są wypisane warunki zlecania ATO wykonania tłumaczeń. Nie mieliśmy okazji dać ich do przeczytania prawnikowi, ale mamy nadzieję, iż nie będziesz próbował wykorzystać ich przeciwko nam w jakiejkolwiek formie. Zostały stworzone w celu określenia relacji pomiędzy ATO, jego członkami oraz programistami najlepiej jak to możliwe. Jeśli któryś z punktów jest niezgodny z prawem obowiązującym w kraju programisty, lub tłumacza/korektora, nie wpływa to na pozostałe punkty.

Mamy nadzieję iż znalazłeś wyjaśnienia powyżej. Jeśli nie, skontaktuj się z nami...

I pamiętaj...

Czekamy aby przetłumaczyć Twój program!

 

Copyright © ATO PL 1998-2015. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt szablonu: Szablon strony: GRX.pl | Dostosowanie do potrzeb: Mariusz Danilewicz